קובי אדרת
בוגר גודמן ביה"ס למשחק בנגב.
תיאטרון באר שבע: "קומדיה של טעויות", "קן הקוקיה", "הכל אודות חוה", "משחיז הסכינים הסיני".
תיאטרון הנגב: "בוקר של שוטים".
טלויזיה: "שטיסל", "הבורר 4".
בתיאטרון הפרינג': "טוטאלוס", "הבן של היהודי האחרון", "שבת אל חיר",
"שונה ומשונה", "ד"ר ברוך", "גורל הגר"א", "הזקן והים", "נפולי, ברוקלין, קיסריה".
אורן אטיאס
בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב.
תיאטרון הקיבוץ: "תרנגול כפרות", "הארנב ממושי".
בתיאטרון הפרינג': "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "טוטאלוס", " Bפולארי",
"ד"ר ברוך", "הרפתקה", "גורל הגר"א", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים".
לירון בן זקן אלגרבלי
בוגרת "גודמן" בית הספר למשחק.
תיאטרון באר שבע: "פרח השכונות", "בית ברנרדה", "אלבה".
תיאטרון תמונע: "חורימ".
תיאטרון הילדים והנוער: "מלכת השלג"
בתיאטרון הפרינג': "בלשים מנומשים", "מלון בלי נדר", "Bפולארי", "הזקן והים".
רועי גור
בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב.
תיאטרון באר שבע: "טייבלע והשד שלה".
בתיאטרון הפרינג': "שונה ומשונה", "באר שבע עירי", "השיקוי הסודי של איילת",
"Bפולארי", "טוטאלוס", "גורל הגר"א", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים".
רעות גיל
בוגרת גודמן ביה"ס למשחק בנגב.
תיאטרון שפת הג'ירף: "מפתחות הקסם של דידי".
תיאטרון הילדים והנוער של תיאטרון באר שבע: "מעשה בכוכב שנפל לשלולית".
בתיאטרון הפרינג': "האביר, המכשפה ולילוש הנסיכה", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים", "Bפולארי".
אביחי כהן
בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב.
חבר בקבוצת תיאטרון רחוב "בלבלו", פסלים אנושיים,
תיאטרון בובות: שחקן ויוצר "זהירות בובות בדרכים".
בתיאטרון הפרינג': "התמכרות", "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "B פולארי",
"ד"ר ברוך", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים".
צהלה מיכאלי
בוגרת מכללת "סמינר הקיבוצים"- לימודי משחק.
משחקת בקבוצת התיאטרון הירושלמי: "רונדו", "אהבה עתיקה", "אלמלא המלאך", "ליקוי",
"מוחות" ,"אגו" ,"בן ושרה", "הסיפור שלה", "מידה כנגד מידה" , "בוקר טוב אלצהיימר"
אנסמבל עיתים: "ויאמר וילך", "וישתחו וירא", "מקבת"
בית לסין:"טוב"
ביימה -"זלדה , רחל, ודליה רביקוביץ'", "סודות שבעמק"
בתיאטרון הפרינג': "משחק באש", "התמכרות", "הבן של היהודי האחרון", "ד"ר ברוך", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".
השתתפה בפסטיבלים בארץ ובעולם.
איציק מנשהרוב
בוגר "גודמן" בית הספר למשחק בנגב.
תיאטרון באר שבע: "משחיז הסכינים הסיני", "קן הקוקיה".
תיאטרון הקיבוץ: "תרנגול כפרות".
תיאטרון תמונע: "לחץ פיזי מתון".
בתיאטרון הפרינג': "כשתבוא לשכב איתי", "הגבול שבפנים", "גורל הגר"א", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".
עפר פרימן
בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב.
תיאטרון באר שבע: "פרח השכונות", "טייבלע והשד שלה", "המון רעש על לא כלום".
תיאטרון תמונע: "הג'יהאד האיסלנדי".
תאטרון מחול לילדים בשיתוף להקת קמע: "חלום של צעצוע", "משחקים פיראטים".
בתיאטרון הפרינג': " לא משלמים יותר", "נפלאות הקרקס", "הבן של היהודי האחרון",
"שונה ומשונה", "באר שבע עירי"," B פולארי", "טוטאלוס", "ד"ר ברוך", "גורל הגר"א".
דני שפירא
בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב.
תיאטרון באר שבע: "רומיאו ויוליה", "הרולד ומוד", "חתונת הדמים".
בתיאטרון הפרינג': "נפולי, ברוקלין, קיסריה".