תמונת מופע: הלב (פסטיבל הפרינג' הבינלאומי)

הלב (פסטיבל הפרינג' הבינלאומי)

הצגות ילדים
מרכז הצעירים (מפת הגעה)
שני, 26 יולי 2021 בשעה 17:30
משך 60 דקות
מחיר 50 ₪

פרטי ההצגה

מרקו הוא ילד קטן מגנואה שבאיטליה. בשל המצב הכלכלי הקשה, נאלצת אמו לנסוע לארגנטינה כדי לעזור בפרנסת המשפחה.

 מרקו הקטן מתקשה לשאת את הגעגועים לאמו וכשמכתביה חדלים להגיע הוא מחליט להפליג לארגנטינה ולחפש אותה. הוא מצליח לשכנע את אביו להרשות לו לצאת למסע יחד עם משפחת פפרוני המפליגה לארגנטינה עם התיאטרון שלה.

לאחר הפלגה ממושכת וקשה מגיע מרקו לעיר בואנוס איירס, אך לאכזבתו הרבה הוא אינו מוצא את אמו. 

מרקו אינו מוותר והוא יוצא למסע ממושך ומפרך בעקבותיה.

לאורך המסע הארוך ברחבי ארגנטינה, פוגש מרקו אנשים רבים, נקלע להרפתקאות  ונתקל בקשיים, אך על אף התלאות והטלטלות, הוא אינו  מפסיק לרגע  את החיפוש הארוך אחר אימו, עד  לרגע המרגש בו השניים מתאחדים.

 ההצגה מבוססת על שלושה סיפורים מתוך הספר "הלב"  שריגש דורות של ילדים

תפאורה: לילי בן נחשון                                                                                                     מוסיקה מקורית: אמיר לקנר                                                                                                תלבושות: אביה בש                                                                                                               תאורה: מאיר אלון                                                                                                                   עוזרת במאי: נעם ביצור                                                                                                                  שחקנים: דקלה הדר, עדי ארד, דורון אורן, נדב אסולין / שמעון חאבא, שירן הוברמן, נועה אנגל, רני אלון וגל צ'פסקי.

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים